İNDEKS AKADEMİ

İndeks Akademi, gazeteci ve profesyonel iletişimcilerden oluşan güçlü kadrosuyla
Medya İlişkileri Ve İletişim Yönetimi Eğitimi”
Ve
Konuşmacı Eğitimi
Hizmeti Sunuyor.


Kurum iletişiminde sorumluluk üstlenenler, kariyerlerinde yükselmek isteyenler, iletişimci olarak kariyer peşinde koşanlar, iletişim sektörünün farklı noktalarında var olan ya da var olmak için bir adım atmak isteyenler İndeks Akademi’de buluşuyor.

Kurum sözcülerine destek olan iletişim ekipleri, kurum içinde farklı uzmanlık alanları olsa da hedef kitleyle iletişim içinde olan ekipler kurumsal dilde uyum, doğru zamanda doğru bilgi paylaşımı, krizleri yönetmek konularında deneyimleniyorlar.

Teknoloji ve anlayış olarak her gün değişen iletişim faaliyetinizde ayağınızın yere sağlam basmasını istiyorsanız, “İndeks Akademi Medya İlişkileri ve İletişim Yönetimi” eğitim programında yerinizi ayırtın.

Uzmanlık alanlarını ve bilgi-deneyimini kitlelerle paylaşmak isteyen, sahnede konuşma yapma arzusunda olan, ses ve nefes kullanırken, konuşma metni ve sunumuyla profesyonel görüntü vermek isteyenlere özel konuşmacı eğitimi hizmeti de sunan İndeks Akademi, içerik ve görüntü yönlendirmesinde tek adres.

İletişim ne zaman gerekli?”

Bu sorunun basit bir yanıtı bulunuyor: İletişim her zaman gerekli! Çünkü iletişim, sürekli yönetilmesi gereken bir süreç. Bu süreç hiçbir zaman yorulmak bilmiyor, aksine siz yorulduğunuzda fırsattan yararlanarak bir açığınızı buluyor ve rakiplerinize fırsat veriyor. En iyisi bu süreci yok saymamak! İletişimin neden her zaman herkese gerekli olduğunu somut örneklerle ortaya koyan İndeks Akademi iletişim eğitimlerine farklı ve sıra dışı bir soluk kazandırıyor. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimi, zengin eğitmen portföyü, ilginç konu başlıkları ve en güncel eğitim modülleri ile İndeks Akademi daha geniş kitlelere ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz eğitimleri tek çatı altında sunuyor.

Akademi’de medya nedir, basın nasıl çalışır, haber nasıl yazılır, hedef kitle kimlerden oluşur, hedef kitle nasıl seçilir… Kurum sözcüleri nasıl seçilmeli, sözcü görev tarifi nedir, kurum içi iletişimin dinamikleri nelerdir, farklı birimler ve kurum kimliği nasıl uyumlaştırılır, sosyal medya dinamikleri nedir, kriz iletişimi nasıl yapılır, gündem nasıl belirlenir… gibi ve daha pek çok konuda özel eğitimler sunuluyor.


MedyaİlişkileriEğitimi Broşürü