Bireysel Gelişim-İmaj

Bu eğitim modülünde; ilk izlenim, görünümün doğru algılanıp yorumlanması, bireysel imaj yönetimi, beden diline dayanan çalışmaların yanı sıra kişisel gelişim için entelektüel potansiyeli destekleyici çalışmalar yapılmaktadır. Bireysel Gelişim-İmaj eğitim modülünde; kurum yönetici ve liderlerinin yanı sıra pazarlama departmanı gibi belli ekiplerle de “çalışılan kurumu doğru temsil etme ana prensibi”nden yola çıkılarak, imaj ve iletişim yönetimi üzerine çalışılmaktadır. 

EĞİTİM İÇERİĞİ

Bireysel gelişim ve imaj alanında profesyonelleşmiş eğitmenler ile yapılan çalışmalarda, kendini geliştirme, görüntüde yakışanı bulma ve satın alma, kendini doğru ifade edebilme, beden dilini doğru kullanma, entelektüel ve profesyonel düzeyde derinleşme konularında sistemli ve etkili bir eğitim veriliyor.

KİMLER BU EĞİTİMİ ALMALI?

Medya ile ilişkileri yöneten, yürüten, geliştiren, kurumu kamuoyu önünde temsil eden, tüm yönetici ve şirket sahiplerinin faydalanabileceği, aynı zamanda pazarlama gibi belli departmanlardaki ekiplerin de alabileceği bir eğitimdir.

EĞİTİM SÜRESİ

Tam gün (İhtiyaca özel yarım günlük eğitimler kurgulanabilmektedir).

Eğitim taleplerinizi iletin size ulaşalım.

MedyaİlişkileriEğitimi Broşürü