HAKKIMIZDA

 

Medya İlişkileri Eğitimi, Türkiye’nin ilk ve tek içerik-iletişim yönetim kuruluşu olan İndeks İçerik İletişim Danışmanlık girişimi olarak sunuluyor. Özgün eğitimler, kişiye ya da kuruma özel olarak hazırlanırken iletişim farkındalığını yaratmak ve katılımcıları iletişim yönetimi alanında bilgilendirmek amaçlanıyor.

İletişim sektörünün duayenlerinden, gazeteci-yazar Yaprak Özer tarafından 2001’de kurulan İndeks, farklı iletişim faaliyetlerini tek bir çatı altında sunarak Türkiye’de iletişim sektörünün ezberini bozdu.

İndeks, basılı, yüz yüze, dijital, görsel mecra vb. için içerik oluşturuyor, süreli ya da süresiz yayınlar, faaliyet raporları ve benzeri alanlarda danışmanlık hizmeti sunuyor, kurumlara iletişim stratejisi kurgulayıp yönetiyor. Kurumsal iletişim stratejinizi belirlemeniz için ihtiyacınız olan yol haritasını İndeks sizin için oluşturuyor.

İçerik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan İndeks, deneyimli ekibiyle özgün ve yaratıcı işlere imza atıyor.

Gazeteciler, araştırmacı editörler; yaratıcı sanat/tasarım ekibi; disiplinli yöneticiler ve uzman danışmanlardan oluşan kadrosuyla fark yaratan İndeks, Türkiye’nin önde gelen kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmaları ile uluslararası/çokuluslu şirketlere hizmet veriyor.

Misyon 

Doğru zamanda, doğru bilgiyi, doğru araçlarla, doğru profile iletmek. En doğru içerikle, en etkin iletişimi sağlamak.

Vizyon

Rekabette farklı olmanın içerikten geçtiğine inanan, entelektüel sermayeye, yaratıcılığa ve bireye değer veren anlayışı oluşturmak ve yaymak.

  • İndeks, 10 Şubat 2009 itibarıyla Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzaladı.
  • İndeks, KalDer’in “BM Küresel İlkeler Sözleşmesi” 1. ve 6. ilkeleri doğrultusunda oluşturduğu “Yönetim Kadının Hakkıdır” bildirgesini imzaladı.

FAALİYET ALANLARIMIZ 

Stratejik İletişim Danışmanlığı

Kurumsal İletişim ve İçerik:
Kurumsal Dergi
Faaliyet Raporu ve Kurumsal Kitap/Katalog
Dijital Kurumsal İçerik Mecraları (web sitesi, interaktif faaliyet raporları vb.)
Süreli ve süresiz yayıncılık

Konuşmacı Ajansı
İndeks Konuşmacı Ajansı, birbirinden farklı onlarca konuda, dünyanın farklı noktalarında bulunan yüzlerce yerli ve yabancı konuşmacıyı küçük ya da büyük kitlelerle buluşturuyor.

Medya İlişkileri Eğitimi 

İçerik Fabrikası
Türkiye’nin ilk içerik bankası…
Onlarca konuda binlerce içerik…

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

MedyaİlişkileriEğitimi Broşürü